2:43 عصر | ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
کد خبر: 38564 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ جمعه ۲۵ ارديبهشت - 12:30 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
خطاب به افرادی که اخبار دروغ را در استادیوم برای فریب افکار عمومی منتشر میکنند...

شان ملت آذربایجان فراتر است...

یاشار گوهری

امروز و تنها چند ساعت پیش که بازیهای آخرین هفته لیگ برتر برگزار می شد و دقایق آخر بازیها بود خبر کذبی در استادیوم یادگار امام تبریز منعکس شد مبنی بر تساوی سپاهان وسایپا دربازی همزمان و باتوجه به تساوی تراکتور سازی با نفت تهران،این تیم به عنوان قهرمانی دسته یافته و تراکتورسازان قهرمان شده است و استادیوم غرق شادی و جشن بیش از 100هزار طرفدار صادق و خالص تراکتور سازی که از گوشه گوشه کشور آمده بودند می شود.

دریغ از اینکه خبر از ریشه کذب و بازی 2-0بسود سپاهان خاتمه یافته و این تیم اصفهانی است که به قهرمانی دست یافته و تراختور بار دیگر ناکام مانده است ولی روی سخنم با آنانی است که به کذب این خبر را منتشر کرده اند .

آقایان!آیا باز اعتماد واعتقاد به نظم و هوشیاری ملت آذربایجان وطرفداران تراکتورسازی ندارید ،که برای اجتناب از هرگونه درگیری ،خبر کذبی در سطح گسترده دراستادیوم منتشر میشود؟؟؟؟؟؟

آیا شایسته است با انتشار این خبرکذب ،باعث خوشحالی 100هزار تماشاگر استادیوم درمقابل دیدگان بینندگان تلویزیونی دراقصی نقاط کشورمان وحتی خارج از کشور شویم ؟؟؟؟

آیا جز این است که این اقدامات درجهت تخریب وجهه مردم آذربایجان و در راستای تهییج احساسات بوده و بنظر نگارنده اقدامی ضد شئون اخلاقی و قانونی وانسانی بوده و باید با خاطیان برخورد شود.

مردم آذربایجان همواره ارادت و علاقه قلبی خود را به تمامیت ایران اسلامی و جمهوری اسلامی نشان داده وخواهند داد وخود را بعنوان ریشه اصلی انقلاب و اسلامیت (با داشتن علمای اعلام و بزرگواری چون علامه امینی ها وعلامه جعفریها و مراجع اعظام تقلید بسیار پرتعداد وخوش نام) نشان داده اند ودر ورزش نیز قهرمانانی چون علی دایی ها ... حسین رضا زاده ها و....  و سرداران رشیدی چون مهدی باکری ها ... مهدی امینی ها ... و... تحویل این مرز وبوم داده است پس بیاییم قبول کنیم برخی میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند .

منتظریم که بزودی شاهد برخورد با عوامل این اقدام زشت و غیر قابل قبول باشیم تا دیگر احدی جرات نکند با احساسات وعواطف و صداقت مردم رشید این خطه از دیار عزیزمان بازی کند.

در دوران بحران همیشه ملت آذربایجان اعتقاد والتزام خود را به قانون اساسی ،تمامیت ارضی ،انقلاب ،نظام نشان داده اند وخواهند داد و درمقابل انتظاری جز اینکه حرمت وشخصیتشان حفظ شود ندارند و اینکه بنا به دلایل نامعلومی این اقدام زشت صورت گفته و هزاران فرد فرصت طلب نیز از این مسئله سو استفاده کرده ودر فضاهای مجازی اقدام به تمسخر مردم آذربایجان میکند ،واقعا تاسف برانگیز است و فقط میتوانم بگویم متاسفم ...

عضو شورای مرکزی شاخه جوانان حزب اعتمادملی

 

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: