11:56 صبح | ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۱ خرداد
کد خبر: 60404 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۰ شهريور - 11:08 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
مازنی در تذکر شفاهی؛

درخواست پیگیری روند قرائت بیانیه تقدیر از سریال گاندو

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در خصوص قرائت بیانیه گاندو و مشروح مذاکرات در این زمینه ماده ۱۱۴ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی رعایت نشده است.

به گزارش گفتگونیوز از خانه ملت، احمد مازنی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۰ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر من به هیأت رئیسه است، در تاریخ ۲۴ تیر ماه سال جاری بیانیه‌ای در صحن قرائت کردید که در آن از سریال پخش شده در تلویزیون به نام "گاندو" توسط نمایندگان قدردانی شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ماده ۱۱۴ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص بیانیه قدردانی از سریال گاندو رعایت نشده است، ادامه داد: در ماده ۱۱۴ آیین‌نامه داخلی آمده است اگر بیانیه‌ای توسط بیش از نیمی از نمایندگان امضا شود نیاز به ذکر نام نیست و به عنوان بیانیه مجلس قرائت می‌شود اما در مشروح مذاکرات آمده که به دلیل عدم رسیدن به حد نصاب از ذکر اسامی خودداری می‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: اگر تعداد امضا کنندگان نمایندگان به حد نصاب رسیده بود باید در مشروح مذاکرات بعدی اسامی آورده شود در غیر این صورت تخلف صورت گرفته و هیأت رئیسه باید آن را جبران کند./نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: