8:16 صبح | ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
کد خبر: 64536 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير - 4:23 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی
واکنش اینستاگرامی مازنی به تندروی‌های مجلس

آب به آسیاب دشمنان قسم خورده نظام و کشور نریزیم

احمد مازنی خطاب به منتقدان وزیر امور خارجه گفت: امیدوارم قدری انصاف داشته باشید. آیا جمهوری اسلامی در کنار مقاومت حداکثری اهل گفت و گو و مذاکره نیست؟ الله الله در مورد انصاف و عدالت.

  احمد مازنی  در یادداشت کوتاه در اینستاگرام و بازنشر تذکر شفاهی در مجلس دهم در مواجهه با برخی بی انصافی ها در حق #سردار_دیپلماسی کشور جناب دکتر #ظریف به رفتار توهین آمیز برخی تنذروها در مجلس واکنش نشان داد.

مازنی نوشت: روز گذشته وقتی هجمه ی دور از انصاف را از سوی جمعی از نمایندگان مجلس دیدم احساس کردم باز هم برخی مدعیان دوستی انقلاب از دایره انصاف خارج شدند و به جناب دکتر ظریف اتهام دروغگویی زدند. متاسفانه این اتفاق در شرایط سختی که نظام نیاز مبرم به همدلی و #گفتگوی_ملی دارد رخ داد. امیدوارم از تندروی ها درس عبرت بگیریم و با همدلی و همراهی راهی برای برون رفت از شرایط سختی که دشمن بر ما تحمیل کرد بیابیم. ناخواسته آب به آسیاب دشمنان قسم خورده نظام و کشور نریزیم.

الله الله از انصاف و عدالت
 مازنی خطاب به منتقدان ظریف: انصاف داشته باشید
احمد مازنی خطاب به منتقدان وزیر امور خارجه گفت: امیدوارم قدری انصاف داشته باشید. آیا جمهوری اسلامی در کنار مقاومت حداکثری اهل گفت و گو و مذاکره نیست؟  الله الله در مورد انصاف و عدالت.

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: