4:43 عصر | ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين
کد خبر: 38648 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۹ ارديبهشت - 10:51 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

حضور یک خودروساز در مزایده سرخابی‌ها

گفت و گو نیوز، - سرخابی -  مزایده چهارم سرخابی ها در حالی امروز برگزار می‌شود که شنیده ها حاکی از آن است که در مزایده چهارم یک خودروساز بزرگ کشور حضور دارد و پاکت پیشنهادی خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده است.

 

به گزارش ایسنا، در حالی مزایده چهارم سرخابی ها قرار است ساعت 14 امروز در محل سازمان خصوصی سازی برگزار شود که شنیده ها از قطعی شدن حضور یکی از خودروسازان بزرگ کشور در این مزایده حکایت دارد.

 

حضور یکی از خودروسازان بزرگ کشور در حالی مطرح می شود که پیش از این رئیس سازمان خصوصی سازی تلویحا به حضور خودروسازان در مزایده چهارم اشاره کرده بود. البته در این میان مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص حضور خودروسازان در مزایده چهارم، این خبر را نه تایید کرد نه تکذیب.

 

با قطعی شدن حضور خودروسازان در مزایده چهارم، دبیر انجمن قطعه سازان نیز در روز گذشته نسبت به خرید احتمالی دو خودروساز بزرگ کشور انتقاد کرده و گفته بود چگونه خودروسازان را مجبور می‌کنند 290 میلیارد تومان برای خرید سهام یک باشگاه پرداخت کنند وقتی که آن‌ها 4500 میلیارد تومان به قطعه‌سازان بدهکارند!

 

با این حال مزایده چهارم سرخابی‌ها در حالی امروز با حضور شرکتهای بهنام پیشرو کیش و استیل آذین برگزار می شود که با آمدن خودروسازان به میدان، رقابت برای خریداری دو باشگاه پرطرفدار پایتخت سخت تر و پرشورتر می‌شود.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: