12:34 عصر | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
کد خبر: 39716 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۴ تير - 11:52 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

بیانیه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مازندران درحمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای

شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مازندران باصدور اطلاعیه ای از تیم مذاکره کننده هسته ای حمایت و پشتیبانی خود را اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
ومن المؤمنین رحال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
خرداد، هماره، بخشی مکرر در تعیین سرنوشت ملت عزیز ایران و خاستگاه امید و شوق و همبستگی ملی بود و هست و خواهد بود.
از ۱۴ خرداد که خاطرۀ افول ظاهری عمر امام است که بگذریم ۲ ـ ۳ ـ ۱۵ ... و ۲۴ خرداد، هماره نوید طلوع تجدید حیات ایران عزیز بوده است.
۲۴ خرداد ۹۲ که محصول ارادۀ ملت در پرتو نقش مؤثر سید اصلاحات خاتمی عزیز و بزرگواری سمبل اخلاق، آقای دکتر عارف و تدبیر یار امام، "هاشمی" عزیز بود در حال به بار نشستن است.
دولت یازدهم با تدبیر و سعۀ صدر و مدارا، تیمی را برای خاتمۀ حصر ایران و ابرام بر استیفای حقوق ملت با پشتوانۀ همۀ ملت و ارکان نظام به عرصۀ مذارکۀ بی بدیل هسته ای گسیل داشت که همۀ قدرت های مسلط را وادار به پذیرش حقوق حقه و منطق اعتدالی نمود.
در آستانۀ توافق نهائی، اصلاح طلبان مازندران، ضمن انزجار از تضعیف کنندگان تیم فکور و صبور مذاکره و اهتمام به تقویت دولت، حمایت همه جانبۀ خود را از سالار قافلۀ گروه مذاکره، جناب دکتر ظریف و همراهان خبیر و مجاهد ایشان اعلام می نمایند.
اصلاح طلبان، آنگونه که بی ادعا و توقع و سهم خواهی، حامی قدرتمند و هوشمند دولت بوده و هستند امیدوارند بعد از توافق نهائی، دولت محترم به رفع مضائق و کاستن آلام مردم و استیفای حقوق شهروندی و تحقق مواعید زمان انتخابات و کاستی های ناشی از تمرکز دولت که با توجیه حل مناقشات خارجی، تحمیل شد اهتمام وافی و کافی را مبذول دارد.والسلام علیکم

شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان مازندران

برچسب هابرچسب ها: ,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: