10:11 عصر | ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
کد خبر: 39848 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۱ تير - 5:05 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

دبیر حزب اعتماد ملی استان مازندران منصوب شد

با صدور حکمی از سوی قائم مقام حزب اعتماد ملی ، دبیر این حزب در مازندران منصوب شد.

با صدور حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی مصطفی سوادکوهی به عنوان دبیر حزب اعتماد ملی شاخه استان مازندران معرفی شد .

به گزارش مازنی خبر ؛ در بخشی از این حکم آمده است : با عنایت به تلاش های مستمر و فعالیت های مؤثر و سوابق سیاسی ، اجتماعی و  ویژگی های شخصیتی به عنوان دبیر حزب اعتماد ملی استان مازندران انتخاب می شوید . امید است ضمن تعامل با نیروهای خطّ امام ، احزاب اصلاح طلب به ویژه اعضاء و هواداران حزب اعتماد ملی و بهره گیری از استعدادهای علمی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی استان مازندران در جهت توسعه پایدار و همه جانبه ایران عزیز و افزایش نقش تحزب در فرآیند اداره بهینه کشور در چارچوب مرامنامه و اساسنامه حزب اعتماد ملی موفق ومؤید باشید . سوادکوهی در کنار سابقه تدریس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خدمت در سازمان بهزیستی و بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، عضویت در هیئت مدیره و مدیرعاملی کارخانجات صنعتی و شرکت های اقتصادی را در کارنامه خویش دارد . ریاست جبهه ملی وفاق ایران اسلامی استان مازندران در انتخاب ریاست جمهوری سال 84 و حمایت از آیت ا... هاشمی رفسنجانی و نیز عضویت در مجمع روحانیون مبارز و شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از دیگر سوابق سیاسی ایشان می باشد .

شورای مرکزی حزب اعتماد ملی استان مازندران متشکل از سی و یک نفر از فرهیختگان و فعالان سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی مازندران نظیر علی اسدی (فرماندار سابق ساری و تنکابن) سید جواد ابوالحسنی (فرماندار سابق قائمشهر و سوادکوه) سیدعلی قاسمی (مدیرکل آموزش و پرورش مازندران) رمضان صیدانلو (مدیر کل حمل و نقل و پایانه های مازندران) رضا گنجی (فرماندار جویبار) علی فلاح (فرماندار سابق محمود آباد و سوادکوه) محمد اسماعیل معمایی (مدیرکل سابق بنیاد شهید مازندران) جواد بابائی و بنی هاشمی  (مدیران سابق آموزش و پرورش شهرستان های ساری وعباس آباد )، عباس زارع  ، امین ابراهیمی ، طوسی و ... می باشد .

برچسب هابرچسب ها: ,


علی

انتصاب بجا و شایسته برادر ارزشی و ولایتمدار جناب آقای مصطفی سوادکوهی را به عنوان دبیر حزب اعتماد ملی استان مازندران تبریک عرض می نمایم


برادر بزرگوار علی فلاح مدیر عامل محترم سایپا شمال قایمشهر عرض تبریک و موفقیت دارم
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: