2:57 عصر | ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
کد خبر: 41891 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۹ آذر - 2:37 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی چهارمحال وبختیاری هم وارد عرصه انتخابات شد

حسین حائری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد استان چهارمحال وبختیاری و دبیر این حزب در شهرستان بروجن باحضور درفرمانداری این شهرستان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرد.

حسین حائری عضو شورای مرکزی حزب اعتماد استان چهارمحال وبختیاری و دبیر این حزب در شهرستان بروجن باحضور درفرمانداری این شهرستان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه ثبت نام کرد.

حسین حائری بعد از ثبت نام درقالب بیانیه ای برنامه های خود را برای حوزه انتخابیه بروجن اعلام کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
1-    ایجاد تحول اساسی در نگاه منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی از نگاه مقطعی و کوتاه مدت به نگاه بلند مدت و برنامه محور و استفاده از ظرفیت های بالای علمی و اجرایی نخبگان این شهرستان
2-     تلاش در جهت تحقق نص صریح وظایف و اختیارات یک نماینده از منظر تقنینی و نظارتی در جهت وضع قوانین کاربردی در سطح کلان کشوری و نظارت صحیح و گسترده بر اجرای کامل قانون اساسی، چه آنکه از نگاه اینجانب به فعلیت نرسیدن همین نگاه نظارتی سهم گسترده ای در کمبودها و مشکلات فعلی کشور منطقه و شهرستان دارد.
3-     انجام تعاملات گسترده و بهینه با دولت منتخب مردم در جهت تخصیص اعتبارات هرچه بیشتر جاری، عمرانی و غیره به شهرستان و منطقه در دوران پسا تحریم همزمان با آزاد سازی دارایی های بلوکه شده ایران و همچنین سرمایه گذاری های خارجی که زین پس به صورت گسترده تری صورت میگیرد و منطقه ما باید بتواند سهم عادلانه ای از این آزادسازی ها و سرمایه گذاریها کسب کند.
4-    کمک به تشکیل مجلس همسو با دولت منتخب در جهت احقاق مطالبات حداکثری مردم در زمینه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی. بدیهیست وجود مجلس همسو باعث میشود که دولت اقای روحانی دیگر  در جهت تحقق یک سری از مطالبات مجبور به کنار گذاشتن و رها کردن گروهی دیگر از مطالبات نگردد و خواسته های به حق مردم در کلیه زمینه ها را با نگاهی غیر معامله گرایانه پیگیری نماید.  بدیهیست پس از به ثمر نشستن بحث سیاست خارجه و اجرای برجام عملا دیگر بهانه ای برای عدم تحقق وعده های ایشان در زمینه های سیاست داخلی و مسائل اقتصادی و اجتماعی وجود ندارد.
5-    به حرکت در آوردن دولت منتخب مردم در جهت نیل به مطالباتی از مردم که جز وعده های اصلی این دولت به مردم بوده است و متاسفانه تا کنون برنامه ای برای تحقق آن ارائه نگردیده و به نظر میرسد از ظرفیت های دولت تدبیر و جناب اقای روحانی فراتر است، حال انکه همین وعده ها عامل بخش عظیمی از حمایت گروه ها و اشخاص اصلاح طلب از ایشان بوده است.
6-     استفاده از ظرفیت های بالای گردشگری، سیاحتی و طبیعی منطقه در جهت جذب هرچه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی از طریق اختصاص بودجه های لازم در جهت به فعلیت رسیدن این پتانسیل ها.
7-    حمایت پایدار و همه جانبه از تولید کنندگان صنعتی و نیمه صنعتی و بنگاههای زودبازده اقتصادی در غالب تسهیلات مناسب، معافیتهای مالیاتی و...در جهت رونق بیشتر در کسب و کار ایشان به منظور اشتغال زایی برای نسل جوان و زدودن آثار فقر ومحرومیت از منطقه.
8-    حمایت از تولید کنندگان بخش های کشاورزی و دامپروری از طریق پیگیری وضع یارانه های کشاورزی و دامپروری برای حمایت بیشتر از تولیدکنندگان سنتی، صنعتی و نیمه صنعتی.
9-    پیگیری قاطع و بدون چشم پوشی عملیاتی شدن طرح های نیمه تمام یا معطل مانده تصویب شده در دولت ها و مجالس گذشته در جهت اشتغال زایی و رونق فضای کسب و کار در منطقه.
10-    پیگیری دلایل عدم به کارگیری نخبگان جوان و پر توان در دستگاه های اجرایی و تلاش در جهت رفع این محدودیت ها در جهت احقاق حقوق از دست رفته این نسل مظلوم کشور.
11-    احقاق حقوق از دست رفته ی زنان به عنوان نیمی از جامعه. که متاسفانه در سالهای اخیر علی رغم کسب موفقیت در محافل علمی، نتوانسته اند در بخش های مدیریتی، تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور ایفای نقش کنند نیز جز برنامه های اینجانب میباشد. حمایت از این قشر در قالب تصویب قوانین حمایتی و رفع و لغو قوانین تبعیض امیز و نظارت بر دستگاه های اجرایی در سطح منطقه ای و ملی در جهت توجه ویژه به جایگاه بانوان در دستور کار اینجانب قرار خواهد گرفت
12-    شفاف سازی هرچه بیشتر بودجه بندی و تخصیص آن به بخش های مختلف کشور و تلاش در جهت اختصاص هرچه بیشتر بودجه به این شهرستان در جهت رفع عقب ماندگی های بسیار زیاد منطقه ناشی از عدم تخصیص اعتبارات لازم و در نتیجه عدم پیگیری این مهم از طرف نمایندگان سابق و اسبق شهرستان.
13-    توسعه فضاهای فرهنگی، تفریحی و اجتماعی در جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و استفاده صحیح و شایسته از فرصت های زمانی آنها
14-    حمایت از تولیدکنندگان داخلی در کلیه بخش ها با تصویب قوانین مناسب. چه آنکه به نظر میرسد دولت آقای روحانی علی رقم کسب کامیابی نسبی در بحث کنترل تورم و موجبات رکود گسترده و عمیقی را در بخش های مختلف صنعتی فراهم آورده است و در واقع تولید کننده زحمت کش و کارآفرین زیر فشار برنامه ضد تورمی دولت له میشود که نابودی این قشر در بلند مدت کل اقتصاد ایران و معیشت همه ایرانیان را تهدید میکند.
15-    تلاش در راستای توسعه فضای نقد و نقدپذیری در میان مسئولان کشور و حاکم شدن روح مردم سالاری در کلیه مناسب حاکمیت، همچنین فراهم آوردن بستر لازم جهت فعالیت حداکثری احزاب و تشکل های غیر دولتی  در چهارچوب قانون اساسی.
16-    کمک به پویایی فضای سیاسی،اجتماعی و فرهنگی دانشگاههای استان و تلاش برای حفظ استقلال این نهاد مهم و تحقق شعار ریاست محترم جمهور در ایجاد فضای امن و نه امنیتی در دانشگاهها. استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای بالقوه دانشگاه ها برای حل معظلات منطقه و همچنین توسعه کمی و کیفی آنها به ویژه در حوزه انتخابی و رایزنی جهت اتمام طرح های نیمه تمام دانشگاهی به خصوص دانشکده فنی مهندسی دانشگاه شهرکرد واحد بروجن.

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: