4:18 عصر | ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
کد خبر: 44695 تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ يکشنبه ۷ شهريور - 9:51 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

مسجدجامعی: وظیفه ما دفاع از حیثیت شوراست

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دفاع از حیثیت عمومی اعضا و دفاع از حق نمایندگی اولین وظیفه ما است.

گفت وگو نیوز: احمد مسجد جامعی در دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورا با اشاره به موضوعات چند روز اخیر، گفت: ما که نمی‌توانیم رسانه ها را نظارت و کنترل کنیم و این اصولا فراتر از اختیارات ما است، اما می‌توانیم از حیثیت شورا دفاع کنیم و به نظرم یکی از مهمترین وظایف هیات رئیسه شورا دفاع از حیثیت شورا و تمام اعضای آن است.


وی ادامه داد: قطعا بر ساحت سلامت خانم آباد، گردی نمی نشیند، اما وقتی یک نمانیده به واسطه استفاده از حق نمایندگی خویش مورد شکایت قرار می گیرد و یا به خانواده وی اهانت می شود آنجا است که باید خطر را احساس کرد .

مسجد جامعی افزود: عضو شورا به واسطه اینکه گفته در میدان فردوسی چرا بانک شهر زده اید شکایت می شود و یا عضوی دیگر موضوعی را مطرح می کند و خانواده وی مورد اهانت واقع می شوند دقیقا وظیفه ما این است در این جا از حیثیت عمومی اعضای شورا دفاع کنیم .

در ادامه این جلسه احمد حکیمی پور نیز، گفت : مردم به دنبال شفافیت هستند و اینکه اگر موضوعی را مطرح می کنیم تنها برای شفاف سازی است.
 

وی ادامه داد : ما انتظار داریم رییس بداند چه جریانی دارد اتفاق می افتد ، بر فرض مثال این که شهردار در برخی موارد اختیار دارد و می خواهد 100 درصد تخفیف بدهد آیا این موضوع نباید با اطلاع شورا باشد .

پایان پیام


منبع: ایسنا


880325نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: