7:53 عصر | ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
کد خبر: 50194 تاریخ انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۳ تير - 1:12 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

رییس شاخه جوانان اعتماد ملی: بالاترین آرمان برای افراد حزبی حفظ هویت حزبی است/ امروز کلاهی ها و کشمیری ها با کیف توطئه در پی انهدام احزاب ریشه دار هستند

در ابتدای انقلاب امثال کلاهی و کشمیری با کیفهای انفجاری حزب و دفتر نخست وزیری را منهدم کردند و بزرگانی را شهید کردند اما امروز افرادی با کیف های توطئه با نیت انحطاط احزاب در تلاشند تا تحزب را به انحطاط برسانند و در این مسیر افراد موثر را ترور شخصیت می کنند.

به گزارش خبرنگار گفت و گو نیوز، مهدی مازنی رییس شاخه جوانان و دانشجویان اعتماد ملی گفت: احزاب و تشکل های شناسنامه دار به هویت و آرمانهای خود زنده اند و اگر منهای هویت تشکیلاتی باشند دیگر وجود آنها محل سوال و ابهام است.
وی ادامه داد: برای نیل به دموکراسی و تحقق آن باید به احزاب میدان داد، باید احزاب را تقویت کرد و باید بر یکی از اصول دموکراسی که تحزب است پافشاری کرد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب اضافه کرد: برخی از افراد در دل یک حزب ریشه دار تلاش می کنند که آن را به انحطاط برسانند و بر خلاف مرامنامه و چرایی تشکیل چنین حزبی اقداماتی می کنند که حزب به سمت انحطاط حرکت کند.
وی ادامه داد: اگر حزبی از مرامنامه ی خود فاصله بگیرد دیگر موجودیت آن زیر سوال است و متاسفانه باید گفت برخی افراد به جای آنکه به حزب همان نگاه شهید بهشتی را داشته باشند و به جای آنکه حزب را معبد بدانند آن را محل داد و ستد سیاسی می دانند.
مازنی تصریح کرد: در ابتدای انقلاب امثال کلاهی و کشمیری با کیفهای انفجاری حزب و دفتر نخست وزیری را منهدم کردند و بزرگانی را شهید کردند اما امروز افرادی با کیف های توطئه با نیت انحطاط احزاب در تلاشند تا تحزب را به انحطاط برسانند و در این مسیر افراد موثر را ترور شخصیت می کنند.
وی ادامه داد: بالاترین آرمان برای افراد حزبی حفظ هویت حزبی است و باید در این مسیر استقامت کرد تا انشالله نتایج مطلوبی برای نیل به اهداف اصلاح طلبانه حاصل شود.110نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: