11:51 صبح | ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
کد خبر: 53475 تاریخ انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۰ ارديبهشت - 6:25 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

در این نمایشگاه از قربانیان اسید حمایت کنید

عضو هیات مدیره انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی از برگزاری نمایشگاه آثارهنری به نفع قربانیان اسیدپاشی خبرداد.

گفت وگو نیوز: محسن مرتضوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری این نمایشگاه اظهارکرد: از هفته گذشته نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی در محل انجمن خوشنویسان افتتاح شده است و این نمایشگاه تا ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ میزبان شهروندان خواهد بود.


وی با بیان اینکه تمام یا بخشی از درآمد حاصل از فروش آثار به نفع انجمن و قربانیان اسیدپاشی هزینه خواهد شد،گفت: برخی از هنرمندان اعلام کرده‌اند که تمام درآمد حاصل از فروش آثارشان را به انجمن خواهند داد و برخی دیگر نیز درصدی از فروش را در حمایت از انجمن پرداخت خواهند کرد.

مرتضوی که خود نیز از قربانیان اسیدپاشی است، خاطرنشان کرد: بنده هم کارهای معرق کاری‌ام را در این نمایشگاه به نفع انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی به فروش می‌رسانم و "معصومه عطایی" از دیگر قربانیان اسید و عضو انجمن نیز آثار کولاژ خود را در این نمایشگاه عرضه کرده‌است.

به گفته این عضو انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی، آثار هنرمندان دیگری هم در این نمایشگاه عرضه شده است.

وی از شهروندان دعوت کرد که برای حمایت از قربانیان اسیدپاشی به نمایشگاه آمده و اگر تمایلی به خرید هم ندارند از این آثار بازدید کنند چراکه برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی تاثیر زیادی در روحیه قربانیان و تغییر نگاه جامعه به این افراد دارد.

مرتضوی افزود: این نمایشگاه در آدرس قیطریه، خیابان سلیمی شمالی، باغ انجمن خوشنویسان برگزار می‌شود.

پایان پیامنظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: