5:43 صبح | ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
کد خبر: 60464 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور - 2:22 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

سال‌هاست صداوسیما محمل نوكیسه‌هاست

مازنی این اتهام‌زنی‌ها را بی‌پاسخ نگذاشت و خطاب به یامین‌پور نوشت: «كودك متولد خرداد ۸۸؛ سن سیاسی بنده را می‌توانید در زندان شاه و شكنجه‌گاه ساواك جست‌وجو كنید. سال‌هاست صداوسیما محمل نوكیسه‌هاست!»
گفت و گو نیوز: انتقاد توییتری حجت‌الاسلام احمد مازنی، نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران از وحید یامین‌پور، مجری اصولگرای تلویزیون، با واكنش عجیب این فعال سیاسی-رسانه‌ای مواجه شد؛ واكنشی كه البته در ادامه، مازنی را ناگزیر به آن كرد كه اشاره‌ای به سوابق مبارزاتی خود علیه رژیم ستم‌شاهی داشته باشد.
 
ماجرا از این قرار بود كه پس از حملات و هجمه‌سازی شدید چند برنامه تلویزیونی علیه مجلس به‌ویژه امیدی‌های پارلمان، چند نفر از این نمایندگان كه در فضای مجازی نیز فعال هستند، در توییت‌هایی نسبت به این رویه گلایه كردند، آن‌هم در شرایطی كه این صداوسیما بود كه بدوا، به‌دلیل اظهارنظر علی مطهری و پروانه سلحشوری، دو نماینده مردم تهران درباره ماجرای خودسوزی و درگذشت سحر خدایاری، دست
به كار شد و این دو نماینده را به «نشر اكاذیب» متهم كرد؛ اتهام‌زنی‌هایی علنی كه مطهری و سلحشوری را بر آن داشت، با استناد به قانون، خواستار حضور در برنامه‌ای تلویزیونی و دفاع از خود شوند، اما این خواسته مشروع و قانونی هم لااقل تا زمان نگارش این گزارش، بی‌پاسخ ماند.
 
در چنین حال و اوضاعی بود كه مازنی نیز همچون چند نماینده عضو فراكسیون امید به این موضوع انتقاد كرد و وقتی دید، تریبون «رسانه ملی» به او و همفكرانش نمی‌رسد، دست به دامان توییتر فارسی شد و نوشت: «سال ۸۸ صداوسیما برنامه‌ای روی آنتن برد كه در آغاز مناظره بود بین دو طیف، مدتی كوتاه دو نفر از یك طیف سیاسی به برنامه دعوت شدند و پس از مدتی تنها یك نفر دعوت می‌شد تا در مدح احمدی‌نژاد و علیه اصلاح‌طلبان سخنوری كند، مشی صداوسیما همین است: خودگویی و خودخندی؟ عجب مرد هنرمندی!» این گلایه مازنی اما با واكنش تند یامین‌پور، یكی از مجریان اصولگرای تلویزیون مواجه شد. سپس یامین‌پور در جواب به مازنی نوشت: «شما سن سیاسی‌تون كفاف نمی‌ده كه
به ‌خاطر بیارید من لیستی از هم‌حزبی‌های دانه‌درشت شما را روی آنتن خواندم كه حاضر به مناظره نشده بودند و هیچ‌كدام هم تكذیب نكردند. جناب‌تان را هم كه سال گذشته شخصا دعوت كردم و شما نیامدید. ظاهرا به خاطر ترس از رسوایی سلفی با موگرینی!» مازنی اما این اتهام‌زنی‌ها را بی‌پاسخ نگذاشت و خطاب به یامین‌پور نوشت: «كودك متولد خرداد ۸۸؛ سن سیاسی بنده را می‌توانید در زندان شاه و شكنجه‌گاه ساواك جست‌وجو كنید. سال‌هاست صداوسیما محمل نوكیسه‌هاست!»
 
 
 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: