3:52 عصر | ۱۳۹۸ يکشنبه ۶ بهمن
کد خبر: 60696 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ آذر - 11:39 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

هشدار رضا مالدینی به پرسپولیسی‌ها

واقعیت این است که پرسپولیس نسبت به گذشته، شرایط خوبی ندارد و باید این وضعیت را تغییر بدهد. پرسپولیس اگر می خواهد مثل گذشته باشد و مورد تشویق و حمایت قرار بگیرد، باید همه بازی هایش را ببرد و از صدر جدول دور نباشد. تجربه من می گوید هیچ کس از تیم بازنده حمایت نمی کند اما تیم برنده همیشه مورد حمایت قرار می گیرد. پرسپولیس هم دو راه دارد، یا با همین وضعیت ادامه بدهد و هر دو، سه بازی به برد برسد یا بازیکنان همدل شوند و بار تیم را به دوش بکشند. با این شرایط، پرسپولیس راه به جایی نمی برد.

رضا شاهرودی بر این عقیده است که پرسپولیس نباید از صدر جدول زیاد فاصله بگیرد.چرا که این فاصله هم تیم را از رسیدن به قهرمانی دور می‌کند و هم باعث می‌شود تا سرخپوشان وارد حاشیه شوند.


به گزارش خبرآنلاین؛ تیم امید در  تازه ترین اردوی خود راهی قطر شد و در بازی تدارکاتی مقابل تیم امید این کشور، یک شکست دیگر در کارنامه اش دید. اتفاقی که نسبت به آینده، اهالی فوتبال را نگران  کرد. در همین رابطه با رضا شاهرودی برای دقایقی به صحبت پرداختیم. او که به عنوان دستیار حمید استیلی در کادرفنی فعالیت می کند در ابتدا گفت: «ما اردوی بسیار خوبی را سپری کردیم و توانستیم حداقل یک بازی دیگر داشته باشیم. برای بازیکنان در رده امید، حضور در میدان و انجام بازی های زیاد تنها راهی است که می تواند هماهنگی بیشتر و تجربه را با هم داشته باشد. فکر می کنم با این شرایط بتوانیم بیش از امروز نسبت به آینده امیدوار باشیم. البته خودمان هم دوست نداشتیم شکست بخوریم اما در بازی های تدارکاتی، نتیجه هیچ اهمیتی ندارد و فقط باید به فکر بالان بردن تجربه بازیکنان باشیم. ما این راه را انتخاب کردیم و به نتایج  و انتقاداتی که از تیم می شود، کاری نداریم. تیم امید یک تیم کم تجربه است که باید به هر ترتیب ممکن، شرایطی مهیا کنیم تا با انجام بازی های بیشتر، تجربیات را بالا ببریم. حالا در این راه ممکن است شکست هایی هم رقم بخورد اما نگاه مان باید به آینده باشد.»

او اضافه کرد: «روزی که قرار شد هدایت تیم امید را برعهده بگیریم، خیلی حرف و حدیث ها مطرح شد اما ما به کاری که قرار بود انجام بدهیم، ایمان داشتیم. از این رو، تمام تلاش مان را به کار می گیریم و هنوز هم تردیدی در ایجاد تحول در تیم امید نداریم. این شکست ها، نقاط ضعف مان را نشان می دهد. چه بهتر که نقطه ضعف های ما در بازی های تدارکاتی دیده شود و برای بازی های رسمی آن را از بین ببریم. انگیزه همه ما، کسب موفقیت و رفتن به المپیک است و برای رسیدن به این هدف، از هیچ تلاشی دست نمی کشیم. من، امیرحسین پیروانی، علیرضا امامی فر، حمید استیلی، مسئولان فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک و همه اعضای کادر فنی و بازیکنان هم صدا و همراه یکدیگر هستیم تا هر طور شده، تیم را به المپیک ببریم.»

از شاهرودی در مورد شرایط پرسپولیس هم سوالی پرسیدیم که گفت: «در حال حاضر تمرکز من بر روی تیم امید است و به همین علت کمتر مصاحبه می کنم اما واقعیت این است که پرسپولیس نسبت به گذشته، شرایط خوبی ندارد و باید این وضعیت را تغییر بدهد. پرسپولیس اگر می خواهد مثل گذشته باشد و مورد تشویق و حمایت قرار بگیرد، باید همه بازی هایش را ببرد و از صدر جدول دور نباشد. تجربه من می گوید هیچ کس از تیم بازنده حمایت نمی کند اما تیم برنده همیشه مورد حمایت قرار می گیرد. پرسپولیس هم دو راه دارد، یا با همین وضعیت ادامه بدهد و هر دو، سه بازی به برد برسد یا بازیکنان همدل شوند و بار تیم را به دوش بکشند. با این شرایط، پرسپولیس راه به جایی نمی برد.» 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:  
 
 
 
منشأ تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شفاف می‌شود مجلس بعدی مجلس ژنرال‌هاست/ رایزنی با شورای نگهبان نتیجه‌ای ندارد/ اصلاح‌طلبان کنار بایستند/ اصولگرایان توان حل مشکلات مردم را ندارند کدخدایی: عدم تأیید صلاحیت نمایندگان لزوماً به معنای فساد آنان نیست نظرات و تصمیمات سیاست خارجی خود را بر اساس واقعیت ها پایه گذاری کن، نه بر اساس عناوین خبرهای فاکس نیوز یا مترجمان فارسی ات! هیچ مصلحتی بالاتر از رضایت مردم نیست/ از نظر امام (ره) حضور و رأی مردم حق است نه تکلیف واکنش رییس‌جمهور به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص تصدی‌گری صداوسیما + متن نامه چین به دلیل شیوع ویروس مرموز حالت فوق العاده شدید اعلام کرد برای تصویب نشدن FATF تهدیدهای سازمان یافته داشتیم/ امیدی به تصویب این لوایح در مهلت باقی‌مانده نیست استقلال 3- الکویت 0؛ سه گل غیرتی در زمین ثالث! خروج کامل «توتال» و «CNPC» از پارس جنوبی / زنگنه: فاز ۱۱ پارس جنوبی را ایرانی‌ها می‌سازند
نامه‌ی مطهری به شورای نگهبان: بعید می‌دانم کسی از اعضای شما دلسوزتر از من برای نظام باشد دلایل قانع کننده ای برای رد صلاحیت به داوطلبین انتخابات گفته نمی شود برای تصویب نشدن FATF تهدیدهای سازمان یافته داشتیم/ امیدی به تصویب این لوایح در مهلت باقی‌مانده نیست آرامش قبل از طوفان در خلیج فارس؟ سکه ۴۰هزار تومان گران شد/ هر گرم طلا از مرز ۵۰۰ تومان عبور کرد چهارمین جلسه استیضاح رئیس جمهور آمریکا/ فریاد «ترامپ دیکتاتور است» در صحن سنا/ انتشار یک فایل صوتی جدید واکنش کرباسچی به «کاخ نشین» خواندن آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) ظریف: فردی که مسئول شلیک به هواپیمای اوکراینی بود در زندان است سید حسن خمینی: ایران متعلق به همه است/ در تعیین مصالح نظام، مصلحت را نباید تنگ و محدود دید/ باید امیدوار بود/ راه برون رفت از مشکلات موجود احیا و تقویت وحدت داخلی و هم افزایی ملی است نظرات و تصمیمات سیاست خارجی خود را بر اساس واقعیت ها پایه گذاری کن، نه بر اساس عناوین خبرهای فاکس نیوز یا مترجمان فارسی ات!