1:03 صبح | ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
کد خبر: 64582 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير - 11:09 صبح ارسال به دوست نسخه چاپی

علیرضا بیرانوند - پرسپولیس؛ خداحافظی در کار نیست

اختلاف نظری که باعث خواهد شد تا او برای خداحافظی و برنامه ترتیب داده شده از سوی باشگاه حضور نیابد و احتمالا با دلخوری راهی بلژیک شود.
بیرانوند در شرایطی هفته آینده راهی بلژیک خواهد شد که در برنامه خداحافظی پرسپولیس حضور نیافت.

به گزارش ایلنا، علیرضا بیرانوند که از یازدهم تیرماه با توجه به قراردادش با انتورپ در تمرینات پرسپولیس غایب بوده، اکنون در شرایطی حضورش در این باشگاه بلژیکی و مقدماتش سفرش به این کشور در هفته آینده مهیا شده که قصد ندارد در برنامه خداحافظی باشگاه پرسپولیس حضور یابد.
بیرانوند که بعد از دعوت به جلسه کمیته انضباطی از این باشگاه گلایه دارد، نسبت به برخی اختلافات مالی شکل گرفته نیز ناراضی است و همین مساله باعث شده تا برخلاف برنامه ریزی شکل گرفته توسط بازیکنان و مسوولان باشگاه در برنامه خداحافظی حضور نیابد. بیرانوند با توجه به مطالباتی که از باشگاه پرسپولیس دارد انتظار داشت بخشی از مبلغ رضایتنامه اش از انتورپ را به عنوان طلبش، به حساب خود واریز کند که با مخالفت باشگاه همراه شده است. او همچنین هفته گذشته در گلایه به مشکلات مدیریتی این باشگاه گفتگوی تندی را مطرح کرد که باعث دعوتش به کمیته انضباطی شده بود. 
اختلاف نظری که اکون باعث خواهد شد تا او برای خداحافظی و برنامه ترتیب داده شده از سوی باشگاه حضور نیابد و احتمالا با دلخوری راهی بلژیک شود. 


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: