12:29 صبح | ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
کد خبر: 6314 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲ شنبه ۱۷ فروردين - 2:24 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
حسن غفوری فرد:

شاید احمدی‌نژاد نظرش بر این باشد كه مشایی نایب امام زمان است

شاید احمدی‌نژادهم با نامه‌هایی كه برای مشایی می‌نویسد و تمجیدهایی كه از وی می‌كند نظرش بر این باشد كه مشایی نایب امام زمان است.

گفتگو نیوز: عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به تكرار شعار "زنده باد بهار" از سوی رییس‌جمهور و انتصاب آن از سوی برخی ناظران به شعار انتخاباتی مشایی گفت: مشایی و احمدی‌نژاد منظور از این شعار را امام زمان (عج) عنوان كرده‌اند كه با این اوصاف باید گفت احتمالا احمدی‌نژاد نظرش بر این است که مشایی نایب امام زمان است.

حسن غفوری فرد در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا ضمن اظهارات فوق افزود: رئیس جمهور گفت منظور من از بهار "امام زمان (عج)" است اگر هم این مساله صحت داشته باشد باید در مورد امام زمان (عج) از عناوینی که در تاریخ چند صد ساله شیعه است، استفاده کرد.

وی افزود: استفاده از تعابیری که در تاریخ شیعه وجود نداشته نوعی بدعت حساب می‌شود و می‌تواند منشا بسیاری از مشکلات گردد. به گونه‌ای که دیدیم بسیاری از مراجع نیز نسبت به این مساله عکس العمل شدیدی نشان داده‌اند.

غفوری فرد در خصوص به کارگیری لفظ بهار برای مشایی توسط رئیس جمهور عنوان کرد: به نظر می‌رسد آقایان مشایی را نایب امام زمان می‌دانند شاید احمدی‌نژادهم با نامه‌هایی كه برای مشایی می‌نویسد و تمجیدهایی كه از وی می‌كند نظرش بر این باشد كه مشایی نایب امام زمان است که باید این موضوع را از خود وی پرسید.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: