12:05 صبح | ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور
پرسش
کد خبر: 60631 تاریخ انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۱۸ آبان - 2:28 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
مازنی نماینده تهران:

وزیر کشور گزارش اقدامات انجام شده برای امداد زلزله‌زدگان را به مجلس ارائه کند

ضمن عرض خداقوت به عوامل پرتلاش جمعیت هلال احمر و مسئولان ذیربط به ویژه وزیر محترم کشور، انتظار دارم گزارش دقیقی از اقدامات انجام شده برای امداد به حادثه دیدگان زلزله شمال غرب به ویژه روستاهای خسارت دیده و نیز وضعیت ستاد مدیریت بحران کشور به مردم ایران و نمایندگان ملت ارائه دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از وزیر کشور خواست گزارش دقیقی از اقدامات انجام شده برای امداد به حادثه دیدگان زلزله شمال غرب را به مردم و نمایندگان ارائه کند.


به گزارش ایسنا، احمد مازنی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان زلزله اخیر آذربایجان شرقی در یادداشت کوتاهی نوشت: «حادثه تلخ زلزله در استان آذربایجان شرقی که به جان باختن جمعی از هم وطنان منجر شد بسیار غم انگیز است. بنده به سهم خودم این حادثه را به خانواده هایی که عزیزشان رااز دست دادند و نمایندگان محترم این مناطق تسلیت عرض می کنم و برای ارواح طیبه آن عزیزان مغفرت الهی برای بازماندگان، صبر مسالت دارم، هم چنین برای مجروحان شفاء عاجل و برای حادثه دیدگان آرامش و صبوری در سایه فضل و رحمت خداوند آرزومندم.

همچنین ضمن عرض خداقوت به عوامل پرتلاش جمعیت هلال احمر و مسئولان ذیربط به ویژه وزیر محترم کشور، انتظار دارم گزارش دقیقی از اقدامات انجام شده برای امداد به حادثه دیدگان زلزله شمال غرب به ویژه روستاهای خسارت دیده و نیز وضعیت ستاد مدیریت بحران کشور به مردم ایران و نمایندگان ملت ارائه دهند.»

 نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: