9:35 صبح | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
کد خبر: 62810 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت - 4:40 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
کواکبیان در تذکری شفاهی:

در حکم محمود صادقی تجدید نظر شود

به آقای رئیسی می گویم فرزند شهید حجت الاسلام صادقی، دکتر محمود صادقی است که پدرشان از شهدای هفتم تیر بودند که ان شاءالله در حکم ایشان تجدیدنظر شود و آقای رئیسی جانشین شایسته ای برای شهید بهشتی باشند. اکنون که آقای آملی لاریجانی گفته اند شکایتی از آقای صادقی ندارند بهتر است در حکم ایشان تجدیدنظر شود./

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تقدیر از استاندار و شهردار و مردم حوزه انتخابیه خود از اصحاب رسانه و مطبوعات به منظور پوشش اخبار نمایندگان طی ۴ سال گذشته قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 30 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: در روزهای پایانی مجلس دهم از اصحاب رسانه و مطبوعات که در 4 سال گذشته اخبار نمایندگان را پوشش دادند، تشکر می کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به سردمداران و هیات حاکمه آمریکا می گویم؛ که علیرغم تلاش های گسترده نمی توانید قانون تحریم تسهیلاتی ایران را تفویض کنید.

وی افزود: به عنوان نایب رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از استاندار، شهردار و مردم نجیب تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس قدردانی می کنم ضمن آنکه در طول این 4 سال 88 جلسه مردمی و 33 جلسه شورای اداری برگزار کرده ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به رئیس قوه قضائیه، تصریح کرد: به آقای رئیسی می گویم فرزند شهید حجت الاسلام صادقی، دکتر محمود صادقی است که پدرشان از شهدای هفتم تیر بودند که ان شاءالله در حکم ایشان تجدیدنظر شود و آقای رئیسی جانشین شایسته ای برای شهید بهشتی باشند. اکنون که آقای آملی لاریجانی گفته اند شکایتی از آقای صادقی ندارند بهتر است در حکم ایشان تجدیدنظر شود./


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: