9:49 صبح | ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ مرداد
کد خبر: 1167 تاریخ انتشار: ۱۳۹۱ دوشنبه ۱ آبان - 2:44 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

احمد قابل درگذشت

هادی قابل در گذشت برادرش احمدقابل را تأیید کرد/ احمد قابل پژوهشگر دینی و از اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، که از بامداد دوشنبه هفته گذشته، 24مهرماه به دنبال وخامت حالش در بیمارستان قائم مشهد بستری شده بود، ساعتی پیش درگذشت.

گفتگو نیوز: حجت الاسلام و المسملین هادی قابل در گذشت برادرش احمدقابل را تأیید کرد.

به گزارش گفتگو نیوز به نقل از ایلنا، احمد قابل پژوهشگر دینی و از اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، که از بامداد دوشنبه هفته گذشته، 24مهرماه به دنبال وخامت حالش در بیمارستان قائم مشهد بستری شده بود، ساعتی پیش درگذشت.

حجت الاسلام هادی قابل در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن تأیید خبر درگذشت برادرش احمد قابل، گفت که در حال حاضر به دلیل شرایط روحی نامناسب، امکان گفت‌وگو در این خصوص را ندارد اما تا ساعتی دیگر بیانیه‌ای از سوی خانواده صادر خواهد شد.

خاطرنشان می شود، احمد قابل پژوهشگر دینی و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم بود که بامداد دوشنبه هفته گذشته 24 مهرماه، پس از تحمل چند ماه بیماری، به دلیل وخیم شدن حالش در بیمارستان قائم مشهد بستری و پس از ساعتی دچار نوعی مرگ مغزی شده بود، اما از هفته گذشته تا کنون به وسیله تجهیزات پزشکی به حیات نباتی خود ادامه می داد.

خبرگزاری ایلنا به محض دریافت بیانیه خانواده مرحوم احمد قابل، آن را منتشر خواهد کرد.نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: