11:49 عصر | ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
کد خبر: 35436 تاریخ انتشار: ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ آذر - 3:07 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

ویزا در مرز مهران صادر نمی‌شود

ویزا در مرز مهران صادر نمی‌شود استاندار ایلام با بیان اینکه در مرز مهران ویزا صادر نمی شود گفت: تمامی امکانات رفاهی پذیرایی از زائران در مهران فراهم است.

گفتو گو نیوز:

استاندار ایلام با بیان اینکه در مرز مهران ویزا صادر نمی شود گفت: تمامی امکانات رفاهی پذیرایی از زائران در مهران فراهم است.

محمدرضا مروارید در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام، اظهار کرد: در اربعین سال گذشته مشکلی که در مرز مهران به وجود آمد، مراجعه بیش از 12 هزار نفر از زائران بدون ویزا بود.

وی افزود: زائران باید توجه داشته باشند که امسال در مرز مهران تردد بدون ویزا امکان ندارد.

استاندار ایلام تصریح کرد: در اربعین امسال ستادهای مردمی به صورت جدی تر وارد کار شده اند و تمامی سالن‌های ورزشی و حسینه ها و منازل مردم توسط ستاد مردمی شناسایی شده اند.

وی گفت: توسط نیرو های هلال احمر نیز یک اردوگاه که توان اسکان دو هزار نفر را دارد، برپا شده است.

مروارید عنوان کرد: توسط شهرداری تهران و سپاه نیز یک اردوگاه بزرگ پذیرایی و اسکان از زائران که ظرفیت 45 هزار نفر را دارد برپا می شود.

وی افزود: گروهی از خیرین نیز از تهران وارد مهران شده اند که می توانند در هر وعده غذایی با غذای گرم از 30 هزار نفر پذیرایی کنند.

استاندار ایلام تصریح کرد: امکانات رفاهی اسکان و وسایل گرمایشی و پتو نیز برای پذیرایی از زائران اربعین به تعداد کافی فراهم شده است.

108

برچسب هابرچسب ها: ویزا,مهران,مرز,


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: