12:04 عصر | ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ مرداد
کد خبر: 62567 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۵ ارديبهشت - 6:24 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

پیشنهاد کواکبیان برای تحقیق و تفحص از حوادث آبان ۹۸

واقعیت این است که مدت‌هاست بحث تحقیق و تفحص از حوادث پس از افزایش قیمت بنزین و حوادث آبان ماه در کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها مطرح است، اما اصلا جلسه‌ای تشکیل نمی‌دهند، همینطور تحقیق و تفحص از املاک نجومی شهرداری تهران در کمیسیون عمران مطرح است.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مدت‌ها است بحث تحقیق و تفحص از حوادث پس از افزایش قیمت بنزین و آبان ماه در کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها مطرح است، اما اصلا جلسه ای تشکیل نمی‌دهند.

«مصطفی کواکبیان» نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز  دوشنبه در تذکری گفت: در مورد خود مجلس بحث دارم کمیسیون‌های مجلس در سه چهار هفته آخر فعالیت مجلس اگر  تعطیل هستند بگویند تعطیل است. واقعیت این است که مدت‌هاست بحث تحقیق و تفحص از حوادث پس از افزایش قیمت بنزین و حوادث آبان ماه در کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها مطرح است، اما اصلا جلسه‌ای تشکیل نمی‌دهند، همینطور تحقیق و تفحص از املاک نجومی شهرداری تهران در کمیسیون عمران مطرح است.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بحث چند ماه مطرح شده است؛  بالاخره جواب دهند که آیا رد یا تایید شده است، حالا سوالاتی از وزیر کشور و امثال آنها مطرح است که روال خود را دارد، اما در مورد تحقیق و تفحص از شما خواهش میکنیم که تاکید ویژه‌ای صورت گیرد که در مدت باقی مانده مجلس دهم نتیجه‌ای را مطرح کنند.

منبع: ایرنا


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: