11:00 عصر | ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
پرسش
کد خبر: 43247 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ چهارشنبه ۵ اسفند - 11:37 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
اصلاح طلبان پیروز خواهند شد

منتجب نیا: احمدمازنی روحانی انقلابی و خط امامی است

منتجب نیا، درباره احمد مازنی، نامزد مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان که عضو حزب اعتمادملی است، گفت: نظر من در مورد آقای مازنی این است که ایشان روحانی وارسته، انقلابی و خط امامی هستند و سال هاست که خدمتگذار مردم و خانواده شهدا بوده اند.

گفت وگو نیوز : قائم مقام حزب اعتماد ملی با دعوت از مردم ایران برای حضور در انتخابات دو مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی گفت: آقای مازنی، عضو لیست ائتلاف اصلاح طلبان تهران برای مجلس شورای اسلامی، فردی انقلابی و خط امامی است.

حجت الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا در گفت وگو با خبرنگار ما، درباره پیش بینی اش از نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در کشور، گفت: پیش بینی من در مورد انتخابات پیش رو و البته آنچه که در حال حاضر به وضوح احساس می شود این است که مردم نسبت به شرایط موجود حساس شده و خودشان را آماده کرده اند برای حضور در انتخابات سرنوشت ساز روز جمعه.

منتجب نیا با بیان اینکه مردم باید روز جمعه حرف اساسی خود را پای صندوق های رای بزنند، گفت: مردم در روز هفتم اسفندماه با حضور خود از جناح هایی که مظلوم واقع شده و منتخبان واقعی خودشان که رد صلاحیت شده اند دفاع کنند.

قائم مقام حزب اعتماد ملی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود چنین احساسی را داریم که مردم از عملکرد دستگاه نظارتی ناراحت و عصبانی هستند و قصد دارند با حضور در پای صندوق های رای پاسخ مناسبی به عملکرد دستگاه های نظارتی بدهند و پیش بینی این است که روز جمعه بیشترین رای مردم تهران به لیست اصلاح طلبان باشد و اصلاح طلبان پیروز این انتخابات باشند.
منتجب نیا، درباره احمد مازنی، نامزد مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان که عضو حزب اعتمادملی است، گفت: نظر من در مورد آقای مازنی این است که ایشان روحانی وارسته، انقلابی و خط امامی هستند و سال هاست که خدمتگذار مردم و خانواده شهدا بوده اند.

منتجب نیا ادامه داد: من سال های زیادی است که ایشان را میشناسم مطمئنم که برای مجلس نیروی مفید و ارزشمندی هستند و حالا که نامزد شده اند و در معرض رای مردم قرار گرفته اند امیدوارم بتوانند نظر مردم را هم جلب کنند.


پایان پیام


880325مجید مازنی

آقای منتجب نیا متشکریم که از آقای مازنی به خاطر فعالیت هاش حمایت کردی
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: