11:52 عصر | ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
پرسش
کد خبر: 40745 تاریخ انتشار: ۱۳۹۴ سه شنبه ۷ مهر - 8:13 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی
مهندس علی کریمی آنچه:

نظام مهندسی یک سازمان صنفی است نه سیاسی

هر چه بیشتر تلاش مهندسان صرف ارتقاء جایگاه نظام مهندسی شود به نفع سازمان است و ما مهندسان باید تلاش اصلی خود را در راستای ورود چهره های موثر به کار گیریم.

مهندس علی کریمی آنچه در گفت و گو با خبرنگار تدبیر مهندس با اشاره به اهمیت هفتمین دوره انتخابات نظام مهندسی گفت: نظام مهندسی یک سازمان صنفی است نه سیاسی.


وی تاکید کرد: نهاد های سیاسی مافوق سازمان نظام مهندسی نیست و با همه وجود معتقدم نظام مهندسی یک سازمان صنفی است نه سیاسی و باید مهندسان در این ارتباط تاملات بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: هر چه بیشتر تلاش مهندسان صرف ارتقاء جایگاه نظام مهندسی شود به نفع سازمان است و ما مهندسان باید تلاش اصلی خود را در راستای ورود چهره های موثر به کار گیریم.

وی با اشاره به این مطلب که ورود اعضای دیگر سازمان ها به نظام مهندسی امر مثبتی نیست اظهار داشت: مهندسان با مدیریت صحیح خواست ها و برنامه ها می توانند برای حل این موضوع گامهای جدی بردارند.

کریمی گفت: ما مهندسان باید در جایی که متعلق به ماست حضور جدی داشته باشیم و زمانی که نهادهای صنفی، اقتدار داشته باشند می توانند خواستهای خود را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کنند و در غیر این صورت ضعیف خواهند ماند


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: