10:02 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
پرسش
کد خبر: 46548 تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۰ بهمن - 4:44 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

معرفی برگزیدگان جشنواره فیروزه

نخستین جشنواره محصولات فرهنگی فیروزه با معرفی آثار برتر و تقدیر از برگزیدگان در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به کار خود پایان داد.
گفت وگو نیوز: در آیین اختتامیه نخستین جشنواره محصولات فرهنگی فیروزه با اهدای لوح تقدیر و سکه و تندیس جشنواره از برگزیدگان تقدیر شد.
 
مدیر تولید منطقه ۱۴ در حوزه کمی و مدیر تولید منطقه ۵ در حوزه کیفی تولید محصول برگزیده شدند.
 
مریم زنجانپور؛ مدیر تولید کتاب‌های مهارت فردی و آموزش مهارت تفکر خلاق به عنوان مدیر تولید برتر جشنواره معرفی و تقدیر شد و جایزه ویژه هیات داوران هم به علیرضا زندوکیلی، بختیار غلامی و گلناز خاوری برای جشنواره مجموعه صددانه یاقوت و محمدرضا جمالی برای مجموعه تولیدات در حوره انقلاب تعلق گرفت.
 

در حوزه محصولات دیداری و شنیداری هم سیدعباس سجادی به خاطر مجموعه پرده عشاق به عنوان محصول برتر تقدیر شد. در همین بخش انیمیشن محله نو، ساخته سارا حسینی شایسته تقدیر شناخته شد و از سعید گلشناس، عطارپور، عبدالغفار کاکایی و خانم شاهرخی با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
 
در حوزه محصولات چاپی مجموعه کتاب آستان آسمان به مدیر تولیدی رضا مختاری به عنوان محصول برتر شناخته شد و مهدی قزلی برای مجموعه کتاب پیامبر خوبی نیز شایسته تقدیر معرفی شد. در همین بخش از صدیقه سپهری، فرهنگسرای خانواده و علیرضا ناصری با اهدای لوح قدردانی شد.
 
بابک ربوخه در بخش محصولات حجمی با دو محصول قاب قدردانی جشنواه پیامبر مهربانی و تندیس چهارمین جشنواره موسیقی محله به عنوان محصول برتر برگزیده شد. ابوالفضل درخشنده با مجموعه داستان کوتاه آیات آسمانی به عنوان محصول برتر و محمدرضا حبیب الهی با فلش کارت های یک هدیه از یک دوست شایسته تقدیر شناسایی شد.
 
در موضوع خانواده کتاب آنچه مادران قصه گو باید بدانند نوشته ابوالفضل قلی زاده به عنوان محصول برتر شناخته شد و ماهنامه های فرفره و خورشید کوچولو نیز رویا فتحی را به عنوان شایسته تقدیر معرفی کرد.
 
مژگان زندی به خاطر ایده بازی دخترانه role playing ، مجید شاه محمدی به خاطر ایده نرم افزار شهر قرآن و وحید شمس علی به خاطر ایده مجموعه قصص قرآنی برای کودکان در قالب نرم افزار و کات استند به ترتیب نفرات اول تا سوم در حوزه ایده برتر شدند.
 
نمایشگاه محصولات فرهنگی فیروزه تا پایان بهمن ماه در محل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دایر است.

پایان پیام
نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: