10:25 صبح | ۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
پرسش
کد خبر: 63003 تاریخ انتشار: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد - 5:02 عصر ارسال به دوست نسخه چاپی

امام خمینی(ره) در کلام شهیدان

«این وصیتنامه ها انسان را می لرزاند و بیدار می کند»

«امام خمینی(ره)»

«مادر جان... اکنون همان صدای هل من ناصر ینصرنی از گلوی قلب تپنده ملت یعنی «حسین زمان» بیرون آمده و... این آرزوی شما بود که در رکاب حسین باشیم، ما آرزوی شما را برآورده خواهیم کرد.»(روحانی شهید محمد مهدی مازنی از: نوکنده)

«وجود امام خمینی و برکات آن را تنها کسانی می توانند حقیقتا درک کنند که درجست و جوی تاریخ تحول باطنی انسان های کره زمین که خاستگاه تحولات ظاهری،اجتماعی و اقتصادی و سیاسی حیات او نیز هست، به تاریخ انبیاء رجوع می کنند،هم آنانند که در وصف امام خمینی می گویند:(او بت شکنی دیگر از تبار ابراهیم بود(.)شهید سید مرتضی آوینی از: تهران)

«ای امام تو بودی که به اسلام جان دیگردادی، به نماز و روزه ها و تمام عبادت ها جان و روح دیگری دادی و روح حقیقی و واقعی را آوردی و به حق که برای نماز قیام کردی و به حق از برای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردی.»

(شهید مرتضی چگینی از: تهران)

«حافظ ولایت فقیه باشید و امام و رهبرمان را هم چون نگین انگشتری در میان خود نگه داری کنید و در پشت سر امام حرکت کرده و او را تنها نگذارید که پیروزی شما به امید خدا نزدیک است.» (دانشجوی شهید لطف الله فلاح اسلامی از: بهبهان)

«امروز که این راه را انتخاب کردم می دانم به کجا می روم و می دانم چرا هیچ سوالی و شکی در من نیست و آگاهانه فریاد حسین زمان امام خمینی را لبیک گفتم.» (شهید عبدالرضا علیخانی از: آبادان)

«یادتان باشد که تمام آن چه ما آن را عزت و قدرت می نامیم از سوی خداست و واسطه آن در وهله اول امام زمان(عج) و بعد مجاهدت های این امام بزرگوار،بت شکن قرن، این اسوه شجاعت و صبر و دلیری است.»(شهید محمود طیبی از: اهواز)

«می رویم تا خط امام بماند، خطی که از ابراهیم آغاز شده و در تداوم سرخ خویش با دست های پاک محمد و علی به قلب پرشور امام امت رسید تا رنجبران زمین را ازجور حکومت قابیلیان برهاند.» (شهید مهدی رجب بیگی از: تهران)

«سلام و درود بر تو ای آزاد مرد، درود ما بر تو ای حامی مستضعفان، درود برتو ای درهم شکننده بت ها وبتکده ها، سلام بر تو ای رهایی دهنده امت از قیداستعمار، درود بی پایان ما بر تو ای خمینی، رهبر امت.... »

(طلبه شهید محمد جواد مهرجردی یزدی از: مهرجرد یزد)

«حرف امام خمینی عین قرآن است و قرآن در حرف امام خلاصه می شود، خونم که به زمین می ریزد گوید: ای مسلمین: اطاعت از امام، اطاعت از امام، اطاعت ازامام».(!طلبه شهید نورعلی محمدی نژاد از: بابل)

«من چگونه ندای هل من ناصر یادگار اباعبدالله الحسین(ع) امام خمینی و یادگاران سربازان سیدالشهدا(ع) را بشنوم و بی تفاوت باشم.»

(روحانی شهید غلامرضا علی زاده از:بشرویه)

«دل بر نیروی خدا بستم، از نیرنگ اهریمن چه باک؟ راه ما راه خداست، مکتب مادین خداست همراه ما رهبر ما روح خداست و به سوی تمام آنان که پیکارشان به راه خداست و ایثارشان برای حق خداست دست بیعت دراز می کنیم.»

(بسیحی شهید علی اصغر نوروزی از: تهران)

«مبادا تحت وسوسه های شیطان و استکبار دست از این عارف پیر و مجاهد تمامی سنگرهای حق بردارید. مبادا از دستورات امام بی توجه رد شوید که فردایی نه چندان دور در مقابل شهدای عظیم الشان این انقلاب باید پاسخگو باشید.»

(شهید دولت عابدی از: بجنورد)

«از لت شهیدپرور ایران خواهانم که گوش به فرمان ابرمرد تاریخ، بت شکن زمان، خمینی کبیر باشند و تنها این مرد بزرگ را به پیشوایی و رهبری قبول نمایند زیرا که قرآن کریم فرموده است:

(اطیعواالله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم»(.)شهید گل محمد نعیمی از: بجنورد)

«من عاجزانه از شما می خواهم که هوشیار باشید خود را کاملاحفظ کنید و برای کنترل خود و خارج نشدن از خط امام که همان خط اسلام و خط خداست فقط گوش به فرمان ولایت فقیه باشید.»(سردارشهید حسین علی محمدی، زنجان.)

«این بنده حقیر خدا نیز با امام امت میثاق بسته ام و به اووفادارم، زیرا که او به اسلام و قرآن وفادار است و اگر چندین بار تکه ام بکنند و یا زنده بگورم کنند، دست از وظیفه ام که همان وفاداری به اسلام و قرآن و امام عزیز، و نابودی دشمنان اسلام است بر نخواهم داشت.

(سردار شهید روح الله شکوری، زنجان.)

«آری امام، کاری عظیم کرد. وی باعث شد دنیا از خواب بیدارشود و انسانیت را دوباره یاد آورد. رهبرم را تنها نگذارید، همیشه از او تبعیت کنید. مردم مسلمان! برای طولانی تر شدن عمرامام هر روز دعا کنید و از عوض ما هم دعا کنید ما تا وقتی که زنده هستیم امام را دعا خواهیم کرد. در دنیا دو صف وجود داردصف باطل که همان صف فرعون و شاه معدوم است. صف حق که صف تمامی پیامبران و راه خمینی کبیر است.» (سردار شهید طاهر اوجاقلو،زنجان.)

اگر از آسمان خون ببارداگر خون از دم شمشیر بارداگر ریگان هزاران ناو آرداگر صدام، صدها لشگر آردقسم بر نهضت پاک حسینی جدا هرگز نگردم از خمینی «مبادا تمرد و سرپیچی کنید از امر ولی امرتان یعنی امام عزیز و خمینی کبیر آن نفس قدسی، آن نائب بر حق مهدی(عج)آن اخوت، آن کلید وحدت، آن روح الهی، روح الله که خداوند از شماسلب نعمت می فرماید.»

(سردار شهید سهراب اسماعیلی، زنجان)

«هیهات که ۲۰ سال از عمرم گذشت هنوز اندر خم یک کوچه ام.

زیرا از نعمتهایی که پروردگار به من داده سپاسگذاری نکردم وشرمنده ام و بیشتر از همه به نعمتهای بزرگ خداوند ناسپاسی کرده ام و توفیق نیافتم آنطور که باید در گفتار امام و رهبر ومرجع تقلیدمان، روح خدا، خمینی بت شکن تفکر کنم. و توفیق نیافتم که بیشتر بشناسمش. افسوس و صد افسوس که با او هم عصربودم ولی از ولایتش بهره ای نجستم.» (سردار شهید علیرضا رجبی،زنجان.)

«ای امت اسلام! قدر امام امت را بدانید و خدای ناکرده نشودروزی که ما نیز، اهل کوفه شویم، و امام را تنها بگذاریم.»

(سردار شهید علی رضا مولایی، زنجان)

«حزب الله همیشه در صحنه و پیرو خط امام و خط ولایت فقیه که تداوم راه امامت است باشند و جان بر کف پشتیبان این انقلاب باشند من به آنهایی که در لباس اسلام می خواهند به اسلام صدمه بزنند توصیه می کنم بیایید دست از تفرقه بردارید..»

(طلبه شهید سید حسین حسینی اتراچالی.)

«به همه امت اسلامی عرض می کنم که قدر این اسلام و انقلاب وامام و مسئولین نظام جمهوری اسلامی را بدانند و برای نشان دادن این قدرشناسی تا جایی که می توانند خدمت کنند و سختیها وناراحتیها را تحمل کرده و در پیشبرد انقلاب بکوشند..»

(جهادگر شهید سید محمد تقی رضوی.)

«اماما، من پیام شما را شنیدم و چون جز خون خویش چیزی نداشتم، آن را نثار اسلام نمودم، باشد که با خون ناقابلم بتوانم گامی مثبت برای اسلام عزیز بردارم.

برادران مومنم، باید انقلاب حسینی را دنبال نماییم تا انقلاب حسینی استقرار داشته و انقلاب مهدی(عج)برسد. همانطوری که یاران حسین شهید شدند تا انقلاب خمینی پابرجا بماند، ما نیز باید شهیدشویم تا این انقلاب به انقلاب حضرت مهدی(عج)متصل شود. و همیشه پشتیبان امام خمینی و در مسیر سیل امت و انقلاب اسلامی باشید واز ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی حمایت کنید و برای نابودی تمام ابرشیطانها به ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام لبیک بگویید و عاشقانه همچون شهدای دیگر روانه شهر شهادت شوید و تاآخرین قطره خون مبارزه نمائید..

(جهادگر شهید محسن الشریف.)

«به پیام های امام امت(ولایت فقیه)چونکه پیام دهنده حقیقی اوست گوش داده و دستورات آن را عمل کنید و خدای نکرده نگوئید،دیگر گوش دادن به پیام های امام و رهبر، زمانش گذشته، هر چه دارید یکبار هم که می شود پیامها را گوش داده و ببینید که چه می گوید و چه مسئولیتی در آن لحظه به دوش شما می گذارد که بایدعمل کنید وگرنه در روز قیامت مسئول هستید..

(جهادگر شهید ابوالقاسم حجتی.)

«شما ای مسئولین مملکتی همیشه برای رضای پروردگار قدم بردارید و سخنان گهربار امام را فراراهتان قرار دهید. و حتمابه یاد توده های مستضعف مردم باشید چرا که اماممان فرمودند:

مملکت مال مستضعفین است.»

(شهید عیسی مطلب زاده.)


نظر شما
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی: